| anonim_4396 a întrebat:

Care e faza cu charlie charlie challenge? E adevarat sau nu?

11 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Inca o dovada ca oamenii sunt redusi

| AFR81 a răspuns:

Bineinteles ca nu e adevarata.

| T0T a răspuns:

Ce vă face internetul ăsta, vă prostește.

| Doub a răspuns:

Cred ca am auzit asta de n ori azi. Ce v-a apucat pe toti?

| sublime89 a răspuns:

E doar o alta superstitie care calatoreste cu viteza luminii prin creierele ignorantilor de pe intreaga planeta.

| DaniTDCI a răspuns:

Nu. de fapt nu stiu laughing asa se raspandeste chestia asta.

| товарищ a răspuns:

E o glumă între internauți. Dacă acest "Charlie" ar fi existat ca fiind un demon mexican, acesta ar fi apărut sub forma unei legende/povestiri, precum Chuppacabra, nu ar fi apărut sub forma unui ouija-board game, care include legile gravitației și tehnica suflatului.

| Andreea90000 a răspuns:

Vrăjeală.

| dani1947 a răspuns:

Gandeste-te la lucifer, deschide Biblie ai spune Charlie, Charlie esti aici si o sa vezi daca e adevarat

| Ulea_Patra_1992 a răspuns:

Nu nu este adevarat cei care filmeaza porcaria aia, sufla, deci raspunsu este "Suflarea"