| muricuigrec a întrebat:

Care este pluralul cuvantului "telecomanda"?

Răspuns Câştigător
| Sin a răspuns:

Doua!

15 răspunsuri:
| Sara_9740 a răspuns:

Nu stiu din astea laughingrolling on the floor Pluralul cuvantului "telecomanda" este "telecomenzi" dar tu nu stii asta sau ai chef de glume? smug

| zalisa a răspuns:

*ești un limitat*

| alessia5158 a răspuns:

Telecomenzi

| spy2o a răspuns:

Douarolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tele.telecom.te ...doua

| trista_5619 a răspuns:

Fie. doua telecomenzi. Ha Ha Ha, ai vazut si tu clipul ala? eu azi l-am vazut,, nu puteam sa ma opresc de ras... mai tare ma radeam de nebuna aia care la sfarsit a inceput sa rada la intrebarea: cate unghiuri are patratul. ea nici nu stie. intr-un cuvant: tare pro*** mai sunt pe lumea asta.

| muricuigrec explică:

Raspuns corect : Doua!

Răspuns utilizator avertizat
| ganton a răspuns:

Sau.

| FreakyFred a răspuns:

Doi cai frumosi

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Un c.a.c.a.t zburator cu aripi de cocomarla teleghidata

| DorelSudoru a răspuns:

Banuiesc ca intrebare e la caterinca deci mergea la trivia/amuzante in rest sa fi frumos si cinstit...si sa alegi categoriile mai bine.

| NoChanceForUs a răspuns:

Nu prea se incadreaza la sectiunea asta intrebarea ta. Puteai s-o pui la amuzante, dar din moment ce n-ai stiut sa faci asta, mai exista dubiul de ce ai pus intrebarea asta?

| muricuigrec explică:

Daca tot vreti sa stiti de ce am pus intrebarea la aceasta categorie atunci o sa va zic : Daca va ganditi la profunzimea acestei intrebari o sa va dati seama ca e pura filozofie. laughing

| cosmina92 a răspuns:

Telecomenzi big grin