| westwick a întrebat:

Cat timp credeti ca mai traiesc eroii de la Fukushima?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de organismul fiecaruia, si de timpul/gradul de expunere. Nimeni nu-ti poate raspunde la modul sigur.

8 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

Cativa ani maxim.

| PhaseMorphXR a răspuns:

Din cate am citit, cativa au cedat deja sad.

| IancuSilviu a răspuns:

Pana se duce basescu sa le ia autograf

| Intruder19 a răspuns:

Am inteles ca au reusit sa repare centrala si nu mai au probleme cu radiatiile, probabil cei care au fost in interiorul centralei in timpul emisiilor de radiatii nu mai au mult de trait, sigur sunt bolnavi de cancer din cauza radiatiilor.

| ToKen a răspuns:

Depinde de afectiunile create de radiatiistraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vesnic.vor trai vesnic.

| westwick explică:

Ma gandeam ca imi dati cateva luni mai concret.Au fost expusi la radiatii de sute de ori mai mari decat limita maxima admisa, nu cred ca apuca anul viitor. Daca nu au cancer la glande si asa, sigur sangele va fi afectat.

| ely_9111 a răspuns:

Dumnezeu stie