| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti ca se va intampla pe 21 decembrie 2012?

Răspuns Câştigător
| MrAngelus a răspuns:

Pe 21 decembrie 2012 Fuego va impodobi bradul cu ma-sa pe melodia Iarna nu dorm.

| AlexaAlexandra11 a răspuns (pentru MrAngelus):

Lol! esti bestial!

| morningstar a răspuns (pentru MrAngelus):

laughing) Ce tare!

43 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

Nimic
am un vecin mai sarit care asteapta sfarsitul lumii. si'a facut provizii, si'a pus sarma gimpata, reflectoare, tot. ce face otv-ul din oameni dmne fer confused

| Shammal a răspuns:

Fiecare va avea o experienta unica a acestui sfarsit de ciclu, sunt multe evenimente ce au loc in jurul acestei date, in principiu se va petrece o schimbare in constiinta insa aceasta se va vedea in urmatorii ani, schimbare ce se afla in defasurare si va atinge un punct de mijloc

| morningstar a răspuns:

O zi ca toate celelalte.

| SaveTheNature a răspuns:

Ce se va intampla in ianuarie 2013 daca nu vine sfarsitul?

| PisicaAristocrata a răspuns:

Cred ca voi incepe cumparaturile pentru Craciun atuncihee hee

Răspuns utilizator avertizat
| Intruder19 a răspuns:

O sa ninga!

| AlexaAlexandra11 a răspuns (pentru Intruder19):

Cel mai bun raspuns! Meriti funda! Bravo bine zis!

| JustmeSorin a răspuns:

O sa vorbeasca astia pe la Tv de moartea lui Ceausescu si la tara o sa se taie porcii laughing

| Saya a răspuns:

Nimic din pacate...inca nu vom fi liberi

| Wøodenpints a răspuns:

Nu ştiu ce faceţi voi, dar eu imi iau o bere, şi în timp ce sorb din ea voi râde de crispaţii care se lasă prostiţi de mass-media.
Va fi amuzant după a 5-a bere.

| Dariusuu a răspuns:

Pe 21? O sa merg la concert :*

| WhatheWow a răspuns:

Va fi sfirsitul; insa al lui Ignat!

| anonim_4396 explică (pentru WhatheWow):

Taiem porcul, la asta cum de nu m-am gandit?!

| WhatheWow a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai vezi!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Probabil o sa incep ziua ca de obicei si o sa imi termin ziua ca de obieci deoarece nu cred in astfel de prostii.
Pana anul acesta au fost prevestite zeci de ''sfarsituri ale lumii'' asa ca nu ii cred.
Eh, si daca murim, barem scapam de parlamenarii astia retardati, nu? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiu ca probabil nu va fi sfarsitul, insa vroiam sa vad ce credeti voi. Amaze me! happy

| AlexaAlexandra11 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma bucur! Este bine ca nu te uiti la televizor. Imi place curiozitatea ta dar parerea mea este ca nu ar trebui sa iti bati capul cu asta pentru faptul ca NU SE VA INTAMPLA NIMIC deosebit happy Cred ca ar trebui sa te gandesti la lucruri mult mai creative. Este spre binele tau.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ne ducem dracu' de tot!

| LostInBubble a răspuns:

Cred ca va ninge.

| WeaponGirl a răspuns:

Pe 21 Decembrie probabil am să aștept cu nerăbdare Crăciunul, nimic mai special. Stați calmi, nu vine nicio Apocalipsă, sfarșitul lumii vine pentru fiecare dintre noi în parte, părerea mea! happy

| CristiSeeker a răspuns:

Soarele va rasari, luna va apune si invers. Un minut va avea 60 de secunde, o ora 60 de minute si ziua 24 de ore. Asta se va intampla sigur. Mai ramane acea sansa matematica de minim 0.(0)9% de a se intampla si altceva neprevazut.

| Alissa11 a răspuns:

Daca te referi la sfarsitul lumii, te asigur ca nu va fi atunci. Dumnezeu a zis ca sfarsitul lumii va fi cand lumea nu se asteapa, si desigur ca pe 21 decebrie lumea se va astepta, nu? fundita?

| BrokenInside a răspuns:

Din timpuri stravechi maya sau chinuit sa afle viitorul, si au vazut ca pe 21 decembrie 2011 o sa fie,, primul esec a lui Chuck Norris :))). http://www.chucknorrisfacts.com/

| rockmeout a răspuns:

Nu va fi nimicwinking Chestia asta legata de sfarsitul lumii e doar un mit, care totusi, va baga in sperieti multa lume.Doar Dumnezeu stie cand va fi sfarsitul lumii, iar noi nu putem prevedea asta.happy

| gheorgheasdasa a răspuns:

Din nefericire.o sa fie o mare agitatie..pentru ca idiotii ( o mare parte din oameni ) ..cred ca o sa murim datorita acestei furtuni solare..care va fi RESPINSA de campul magnetic al Pamantului, dupa cum ziceau cei de la NASA. ceea ce e grav e ca se pot perturba sursele de comunicare..etc.

| aly19223 a răspuns:

Nimic! Daca te referi la apocalipsa sau ce prostii spun aia sa stii ca nu e nimic adevarat. Un om nu poate decide soarta pamantului. Au mai spus ei si ca nu vom apuca anii 2000 si uitene in 2012.

| Noi_Rade_Cu_1994 a răspuns:

Va fi SFÂRȘITUL LUMII
laughing nu te alarma nu exista sfârșitul lumii
Doar Dumnezeu știe când va fi
Pe 21 Decembrie va fi prima zi de Crăciun si nimic altceva

| Analytical a răspuns (pentru Noi_Rade_Cu_1994):

De ce se schimba datele calendaristice cu privire la Sarbatori si, pe mine nu ma consulta nimeni?! Baiatu` in 21 iti faci tu sarmalele, prima zi de Craciun este in 25! Iar in 21 Decembrie ce sa fie? Decat: Mare agitatie, sarmale, carnaturi fripte, lichiie arse si cozonac cu ra-ha-tu-ri. Daca esti printre cei fericiti, ai o posibilitate de a primi un cadou. Stati linistiti! NU vine Saint Tropez in Ro si nici Bing-Bang nu paraseste Londra. Mvaaaiii.

| PinkCupcake a răspuns:

Nimic... VA NINGEE! laughing

| transsa a răspuns:

Pe 21 decembrie 2012 la ora 00:00 o sa mai fie fix 4 zile pana la Craciun.

| Johanndjmt2 a răspuns:

Este la fel de Posibil ca sfarsitul lumii (daca la asta te referi) sa vina chiar pe durata in care citesti tu acest text, pe cat este de Posibil sa vina peste cateva miliarde de ani.
Pur si simplu NU putem prezice viitorul. Deci raspunsul este Chiar nu stim!

| AlexaAlexandra11 a răspuns:

Dragul meu, pe 21 /26 Dec. 2012 este 'prescris sfarsitul lumii'.Te rog nu te panica, incearca pentru numele lui D`zeu sa iesi din casa si nu mai pierde atat de mult timp uitandu-te la Dan diaconescu, Iti faci singur rau. Nu mai sta atata timp in fata pc-ului pentru ca nu va muri nimeni in felul acesta decat neuroni tai plini cu bazaconii luate din Tv sau de pe net happy. Sper ca am fost destul de bine inteleasa si nu o lua personal.Realitatea este mai cruda decat sfarsitul luimii. Multa bafta!

| anonim_4396 explică (pentru AlexaAlexandra11):

Nu ma uit deloc la tembelizor. Nici nu recomand cuiva.