| hypothesis a întrebat:

Ce filozofie de viata ati ales sa urmati in urma experientelor voastre? Pe ce lucruri va concentrati,in general, energia si timpul?

27 răspunsuri:
| syd2 a răspuns:

In general incerc sa urmez un mod de viata ce este bazat pe filo(s)ofia confucionista insa e destul de greu, cea a filosofilor greci e grea, iar cea europeana moderna e prea grea de inteles. Incerc sa urmez spusele lui Confucius si ale lui Omar Khayam.
In general eu cosider timpul EXTREM de pretios si incerc sa-mi ocup timpul cu ceva folositor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe moment. nu stiu cam cum as putea raporta asta la "in general"-ul ala tau...

| CristinaSNC a răspuns:

Pai in general incerc sa fiu mai buna ca ieri si maine mai buna ca azi in tot ceea ce fac. Energia si timpul mi-le consum in realizarea idealurilor ce le am in viata, ci anume in intemeierea unei familii fericite si a unei cariere happy.

| Drolja a răspuns (pentru CristinaSNC):

Familia cui vrei s-o întemeiezi?

| CristinaSNC a răspuns:

Tu chiar nu ai alta treaba decat sa te iei de raspunsul fiecarui om de pe acest site? Cred ca am fost destul de explicita in raspuns.

| Drolja a răspuns (pentru CristinaSNC):

E chiar aşa de greu să-ţi dai seama că îmi place în mod special de tine?

| CristinaSNC a răspuns:

Este evident, deja devi stresanta, alta treaba nu ai?winking

| Drolja a răspuns (pentru CristinaSNC):

E dezamăgitor să văd cum îmi respingi afecţiunea.

| CristinaSNC a răspuns:

E dezamagitor sa vad cum viata ta nu este asa interesanta ca si a mea, altfel ai fi stat in banca ta.

| Drolja a răspuns (pentru CristinaSNC):

Cred că tu mi-ai putea colora viaţa anostă.

| CristinaSNC a răspuns:

Ma bucur ca iti sunt de ajutor

| Drolja a răspuns (pentru CristinaSNC):

Deci e un "da". Ştiam eu că mă placi.

| CristinaSNC a răspuns:

Nu te plac, te adoooor

| Drolja a răspuns (pentru CristinaSNC):

Ce-o să se mai bucure băieţii!

| CristinaSNC a răspuns:

Evident, daca tot nu scap de tine te accept laughing

| Drolja a răspuns (pentru CristinaSNC):

De ce mă minţi, de ce mă minţi, eu ştiu că nu-i ceea ce simţi; inima ta doar pe mine mă vrea!

| CristinaSNC a răspuns:

Am facut chat la intrebarea omului laughing. Mai dedica-mi melodii ca imi place laughing

| Drolja a răspuns (pentru CristinaSNC):

Băieţii nu au de ce să se supere, le place să vadă cum ne iubim. Tu trebuie să încetezi odată cu negările şi inhibiţiile, şi să te relaxezi, pentru că ştiu eu ce să fac.
Să îmi scrii în pm numărul tău de telefon, şi un hotel la mare care îţi place.

| CristinaSNC a răspuns:

Am fost politicoasa draga, stiu e ceva greu pentru tinewinking

| hypothesis explică:

M-am si mirat cand am vazut 18 raspunsuri la aceasta intrebare. De unde atata filozofie.

| Drolja a răspuns (pentru hypothesis):

Cer scuze, promit că mă revanşez

| CristinaSNC a răspuns (pentru hypothesis):

Ne cerem scuze happy

| hypothesis explică (pentru CristinaSNC):

Scuze acceptate!

| Drolja a răspuns (pentru hypothesis):

Uite, deja a început să vorbească la plural, în numele cuplului. big grin

| hypothesis explică:

Are planuri mari.