| Aicilef a întrebat:

Ce parere aveti de urmatoarea fraza:"nu te crede filozof.crede doar filozofia pe care o zici"?

Răspuns Câştigător
| costi a răspuns:

Da-i o fundita lu' blue 97 sa nu planga

5 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

E corect.Ca filozof trebuie sa te aprecieze altii nu tu.Trebuie sa muncesti si sa spui filozofii geniale care sa si le crezi si sa fie si adevarate.

| costi a răspuns:

Multumesc pentru fundita, si eu mi-am dat seama dinainte sa raspund ca raspunsul meu va fi genial

| roxy_2350 a răspuns:

Sa crezi afirmatiile pe care le spui, sa nu le spui doar ca sa vorbesti si sa ti se para ca fiecare afirmatie te face mai filozof. adica sa nu fi cu nasul pe sus si sa spui adevarul. atunci cand spui adevarul crezi in ceea ce ai spus cu toata taria.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sa nu incerci sa convingi pe cineva sa creada un lucru cand poate nici macar tu nu il crezi. deci sa nu te crezi filozof cu raspunsuri... trebuie sa crezi ce spui tu adica filozofia ta

| blue97 a răspuns:

Adica ai incredere in cuvintele tale dar nu te lauda cu ele e ca un proverb funda?