| ella_6981 a întrebat:

Ce parere aveti despre padurea baciu din apropierea orasului cluj-napoca?
minciuna sau adevar? a fost cineva cu cortul pe acolo?

4 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

O să mă sui în 31 (autobuzul local care trece p'acolo) şi-o să văd ce-i şi dup-aia vin şi-ţi povestesc, ok?

| mihaibrasov a răspuns:

Nu am fost, sper sa ajung vreodata. Totusi din ce am citit pare sa fie acolo o influenta malefica, deci nu sunt chiar atat de interesat. De ce nu incerci sa ajungi in vechile sanctuare dacice, sau la Templul Ursitelor din jud. Brasov? happy. (si eu sunt pasionat de paranormal. as putea sa iti tot povestesc chestii, sa stii. da-mi un mesaj privat daca vrei).

| ella_6981 explică:

laughing
am trecut de mult de etapa cu baubau dar sunt interesata de fenomenele paranormale

| ella_6981 explică:

In primul rand eu am trait niste lucruri mai ciudate si inexplicabile asa ca am tendinta sa cred in paranormal, iar in al doilea rand pur si simplu am vrut niste pareribig grin