| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti?

http://vezi-online.com/......and-beyond

1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

Mie imi scrie asa cand am dat pe link:
"Site înșelător!

Această pagină web de la vezi-online.com a fost raportată ca fiind un site înșelător și a fost blocată pe baza preferințelor de securitate.

Site-urile înșelătoare sunt concepute pentru a te păcăli să faci ceva periculos, precum instalarea de programe sau dezvăluirea informațiilor personale, precum parolele, numerele de telefon sau cardurile de credit.

Introducerea oricărei informații pe această pagină web poate conduce la furt de identitate sau altă fraudă."