| KarinaMiller a întrebat:

Ce pot sa fac pentru ca flacara mea geamana sa ma recunoasca? E o situatie mai complicata... as avea nevoie de mai multe pareri...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arde-n flacari pentru ea, si arata-i flacara ta, ca sa te vada si sa te recunoasca happy

| KarinaMiller explică (pentru anonim_4396):

Este frumos ce ai zis dar ai putea sa fii putin mai explicit...te rog. Chiar as avea nevoie de o solutionare. Ma intriga foarte mult aceasta persoana si sunt convinsa ca nu ma insel cand am zis ca e flacara mea geamana, dar reactiile celorlalti la intrebarea mea cam lasa de dorit... Ii inteleg ca poate nu cred, nici eu nu credeam inainte, eram sceptica, dar adevarul e ca exista pentru fiecare o flacara geamana si nu putem fugii de acest adevar. Mai devreme sau mai tarziu cu totii vor vedea asta, nu are sens sa conving de ceva, cea mai buna dovada e cand vor experimenta pe propria piele, numai ca nu toti au sansa asta. Foarte putini!

| anonim_4396 a răspuns (pentru KarinaMiller):

Inainte sa-ti spun ce inseamna ce am scris in primul comentariu. Spune-mi ce vrei tu cu adevarat de la flacara geamana?

| KarinaMiller explică (pentru anonim_4396):

Nu pot cere prea multe... e o diferenta de varsta intre noi si are angajamente, respect asta. Imi doresc doar sa realizeze cine sunt, stiu ca suna cam aiurea, dar imi doresc sa stie acelasi lucru pe care il stiu si eu despre el, adica sa stie ca sunt flacara geamana a lui. Binenteles, nu ma pot duce la el sa ii zic asta, poate va parea cam hilar dar ppoate ceva ar trebui sa fac pentru a-i deschide ochii. Ma multumeste doar gandul ca stie asta... daca ni se va da sansa sa fim impreuna, ar fi divin laughing big grin, dar asta nu o pot stii.

| anonim_4396 a răspuns (pentru KarinaMiller):

Scuză-mă că am întârziat, am uitat să răspund.

Să te deschizi prin dorința ta sfâșietoare, și lasă flacăra din tine să lumineze, adică să nu fii închisă în tine, crezând că până la urmă te va recunoaște. Dragostea să lumineze în sufletul tău și să strălucească în ochii lui. El te vede în mulțime, dar trebuie să strălucești ca să te recunoască. happy

13 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Fumezi ceva. In cazul tau ar avea efecte pozitive, daca nu o faci deja.

| KarinaMiller explică (pentru T0T):

Imi pare rau de dezamagire dar nu fumez si nici nu beau!

| MissADEEL a răspuns (pentru KarinaMiller):

Adevarat, foarte urat din partea lui sa traga concluzii astfel.
El nu s-a gandit ca poate prizezi sau iti injectezi. Este alegerea ta, chiar daca simtul civic ma indeamna sa te avertizez ca poti muri dintr-o supradoza si ca drogurile cresc imens riscul de schizofrenie, chiar si dupa ce te opresti.
Inital am crezut ca intru la stiinta si filosofie, nu la pseudostiinta si nebunie.
Serios acum, consulta un psihiatru daca simti ca vezi flacari gemene in loc de oameni cu care te asemeni. Sau mai citeste ceva articole specializate legate de psihicul uman, din surse serioase, nu din reviste pentru femei la a doua tinerete…
Atunci o sa intelegi ca astrologia e doar o strategie a celor care au inteles cum gandesc oamenii si cum pot sa scoata avere de pe urma naivilor.

| T0T a răspuns (pentru MissADEEL):

Ce raspuns bun!

| MissADEEL a răspuns (pentru T0T):

Multumesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai incercat cu supozitoare pentru febra?

| cristinela4 a răspuns:

Ce ai in vedere prin flacara?

| KarinaMiller explică (pentru cristinela4):

E un fel de alter ego... ca sa zic asa