| AlxCr a întrebat:

Ce se intampla cand noi dormim?
Putem naviga in alt unviers?

8 răspunsuri:
| sublime89 a răspuns:

E exagerat sa vorbim aici de navigarea in alte universuri.

| Suck a răspuns:

Creierul nostru este un Univers.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu poți face asta?

| Inception a răspuns:

In universul oniric, poti explora aceast univers al viselor daca esti constient in el, cu visul lucid, eu fac asta in fiecare noapte, am vise reale in care am toate simțurile din realitate.Am învățat multe din experiențele mele onirice.
De exemplu am invatat sa conduc la perfectie. Si tu poti sa ai vise lucide.Eu am inceput de pe acest blog:
http://controlul-viselor.blogspot.ro

| LaurNebunu a răspuns:

Daaa,e cel mai tare lucru cand visezi n am mai visat de mult ceva

| Luisa20 a răspuns:

Hmmm... nu prea cred, doar in universul viselor tongue cand dormim, pur si simplu dormim nu se intampla nimic altceva... cred happy

| pitical a răspuns:

Intri in lumea viselor ...lumea de dincolo a realitatiii...