| Demise a întrebat:

Ce semnifica atunci cand o persoana are un vis, un vis in mai multe parti in ordine cronologica, in mai multe nopti? Mai bine spus, o parte intr-o noapte, apoi visul continua in urmatoarea noapte.

2 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Faptul relatat nu are nico semnificatie.Se datoreaza obsesiei care apare in urma primului vis.

| Archangells a răspuns:

Despre ce vis e vorba. poate sa fie si o atentionare. sunt oameni sensibili care percep sub forma de vis, chestii ce vor urma. unii viseaza si simt cand mor cei dragi, fapt experimentat de multi