| Diva a întrebat:

Ce sunt atacurile psihotronice?

Răspuns Câştigător
| psiholoaga a răspuns:

Se presupune ca sunt niste incursiuni telepatice facute, desigur, fara acordul celui in a carui minte se cotrobaie. Persoane cu o putere extrasenzoriala dezvoltata pot intra in mintea altor persoane mai putin in contact cu ele insele. Sunt metode sa te protejezi, curatindu-ti gandurile, precum si metode sa iti dezvolti simtul de alarma cand cineva intra. E mult de vorbit pe tema asta si sunt multe opinii. Acum, sa nu dam in paranoia, ca nu toti barbatii imbracati in negru sunt din MIB.

3 răspunsuri:
cristian
| cristian a răspuns:

Atacul psihotronic este o realitate, se "intra" in mintea unui individ, care nu se stie proteja.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incuriunile in mitea individului, deci si a societati se pote face in mai multe felur, dar cel mai folosit si usor de manpulat este: radiofrecventa --in creierul nostru orice senzatie, sentiment trait ii corespunde o anumita frecventa care e delimitata intr-o arie specifica a creierului nostru acesta frecventa poate fi inregistrata si deci reprodusa in alte circumstante inducind acele senzatii, de ura dragoste, excitatie, etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt putini care inteleg acesti termeni, si tin sa-ti spun ca este un inceput bun.SUCCESS.