| doarUnCopilprost a întrebat:

Chiar crezi ca esti real?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc ca m-ai facut sa ma dau cu capul de perete ca sa ma conving. Nu aveam nici macar un dubiu pana sa vad intrebarea asta. Acum ma doare capul. Multumesc din nou.

4 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Aș fi idiot să cred că nu sunt real și mi-aș lua un cuțit și mi-aș tăia gâtul să testez cât de real sunt.

| Drolja a răspuns (pentru T0T):

După ce faci asta, spune-ne şi nouă la ce concluzie ai ajuns.

| T0T a răspuns:

Eu am spus dacă aș fi idiot. Asta e strict pentru idioți deci îți urez experiență plăcută.

| Tinna666 a răspuns:

laughing tu ce crezi? laughing