| KiszMy a întrebat:

Considerați că un om care este necuvântător și se deplasează folosind și membrele superioare are un handicap de recuperat/irecuperabil? Îi este tributar cuiva?
Comparativ cu cine ar avea un handicap? (întrebare opțională)

1 răspuns:
| cezar003 a răspuns:

Cangurii vor umbla vreodata in maini? Oamenii care se nasc cu handicap, au alte abilitati. Daca recurg la solutii si alternative obligatoriu din cauze de accident, adaptarea este grea