| Theo94 a întrebat:

Credeti ca Ucraina in urma confruntarilor se va dezmembra (Ucraina)?

5 răspunsuri:
| andrei1237 a răspuns:

Nu,nu cred ca se va dezmembra.

| Țoglă a răspuns:

Deja este dezmembrată...Rusia a anexat Crimeea. Dar mai departe nu cred mai pot fi dezbinări.

| 0x11111051 a răspuns (pentru Țoglă):

Cit de dezinformat sunteti...

De cind in dictionar, termenul de anexat este sinonim cu referendum?
Asta 1.

2) Ucraina e deja dezmembrata. Donetsk-ul si Lugansk-ul sau afirmat deja ca Republici Independente, dar nimeni pe plan geopolitic nu ii afirma independenta.

| euAnonim100 a răspuns:

Nu stiu ce sa iti zic... (nu stiu nici de ce intrebi asta aici)

Ucraina e posibil sa se destrame si sa fie "cucerita" de Rusia!

| sheamussheamus a răspuns:

Nu cred. Ei se lupta pentru. Fasia Gaza si aia poate o sa o ia Rusii. Dar Ucraina nu cred.
Sper ca te-am ajutat! Bafta!