| alin_5728 a întrebat:

Credeti ca un om cu chip de ingeri sunt malefici sau niste dracusori

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

Ce legatura are aspectul exterior cu cel interior?

| moodyblues a răspuns:

In primul rand nu fizionomia reflecta interiorul.depinde de personalitate.
-in al 2-lea rand nu am vazut ingeri
-in al 3-lea, n-am vazut dracusori(poate doar oana zavoranu, pact cu un drac prost si buzele lui mari)
-in al 4-lea rand cauta pe gogal, goagal, gagal...gramatica(pentru a nu fi ca Vanghelie)
in al 5-lea rand oscar wilde da explicatii bune pentru asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alin expimarea este defectuoasa, exista oameni malefici cu chip de ingeri, unul este seful meu laughing
Dracushori? n-am vazut niciunul si sunt destul de mare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cititi teoria lui Lombroso / http://en.wikipedia.org/wiki/Cesare_Lombroso.

| uite aici a răspuns:

Eu cred ca omii cu chip de ingerii sunt malefici, just like you

| IceBlood a răspuns:

Nu am crezut asa ceva si nu voi crede niciodata laughing un om cu chip de inger ar trebui a fie o persoana buna dar problema este ca nu stium cum arata un chip de inger si nu putem da cu presupusul

| BELIAL999EL a răspuns:

Mai asteapta si o sa vezi, daca chiar vrei sa vezi cale de intoarcere nu exista!