| Ahaaaa a întrebat:

Credeti in spirite, varcolaci, vampiri etc?

Daca ati avut experiente povestiti...

Vreau ceva real sau daca nu e real macar sa fie credibil si >infricosatorbig grin<

Hai ca vreau sa tremur

Dau fundoie la cea mai infricosatoare!

4 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Cred in acestea, in spirite si in demoni, demonii sunt necuratul iar spiritele sau fantomele sunt sufletele ratacite, nelinistite a oamenilor decedati.Biserica crede in asa ceva.Cred si eu.Sa ne fereasca Dumnezeu de asa ceva.Numai bine. Experiente n-am trait si nici n-as vrea

| Angel0 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu un psiholog.

| dumyStar20 a răspuns:

Da cred in sprite deoarece am patit si eu o experienta reala cu in spirithappy. Cand a murit buniku eram la priveghi si stateam inauntru.Eeeee deodata am simtit nevoia sa ies afara da nu stiu dc asa deodata fara nimic special.Shi afara iesind am vazut silueta
bunikului; statea la 30 de m de mine si s uita la minestraight face. Am simtit in mom acela ca mi se inmoaie picioarele si ca o sa lesin doar ca mi-am revenit cu greu dar mi-am revenit.De at am ramas putin marcata si cred in spirite. pup
fundita?

| frankyminune a răspuns:

Eu cred ca spiritele, varcolacii, sunt doar o imaginatie.