| AvalohAlyn a întrebat:

Crezi că extratereștrii ne-au vizitat deja sau că există viata extraterestra? Civilizații avansate și neavansate
Viața pe alte planete credeți că există?

1 răspuns:
| LPCTSTR a răspuns:

Civilizatii avansate probabil spre nu si asta o spun cand ma uit la civilizatia noastra. ne-a luat ceva sa ajungem aici, lor nu crezi?
Viata pe alte planete: posibil, ce sansa aveam sa aparem noi si doar pe planeta asta se se formeze primele legaturi intre compusi organici? Deci avem sanse cu cat descoperim mai multe exoplanete eventual mai tinere.