| Dragosdoar a întrebat:

Cum sa le raspunzi oamenilor(intr-un mod filozofic) atunci cand te intreaba"cand iti faci prietena"? Am 19 ani si sunt intrebat asta frecvent iar eu m am saturat sa dau mereu raspunsuri banale.Macar un citat sa am la îndemana

14 răspunsuri:
| Inferno a răspuns:

"Cand o sa-mi faceti rost de bani pentru operatia estetica... si de Viagra."

| Dragosdoar explică (pentru Inferno):

Co varstinici imi spun ca sunt frumos, nu stiu fetele insa ce cred

| RAY a răspuns:

Spune-le ce vor sa auda, spune-le ca deja vb cu una

| Zaygon a răspuns (pentru RAY):

Cam asa fac si eu ca sa scap de gura lu maica-mea laughing

| RAY a răspuns (pentru Zaygon):

Nu ne place sa fim contrazici, asa e firea umana ipocrita, nici eu n-am iubita da spun ca ori caut/vb cu una etc nu trebuie sa spui ca nu ai nevoie ca contrazici persoana aia si credinta ca fara o iubi nu poti trai

suntserios
| suntserios a răspuns:

"Daca ma ajuta dumnezeu, nici la anul"

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Da' ce baaa, daca voi ati dat cu nasul in rahat ca ati cules, n-ati ales vreti sa aveti ce rade si de mine, nu doar de voi?

| CuriousStuff a răspuns:

Ad Calendas Graecas si le spui ca inseamna "Atunci cand timpul va veni"

| TrăieşteClipa a răspuns:

Le zici ca astepti sa se voteze legea casatoriei gay, si o sa fii lasat in pace.

| Dragosdoar explică (pentru TrăieşteClipa):

Ar fi chiar tare sa creez o isterie din asta in familile. nu suna rau ideea laughing m-am gandit de multe ori la ea

| UnBroken2016 a răspuns:

Filizofic? Pai ar fi " ce va fu"" grija? " si gata. Ce mor de oamenii astia prosti care nu isi pot vedea de viata lor. Daca nu ai ca nu ai, daca iesi in fiecare zi cu alta e rau si asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citat wtf
Le spui: cand o sa gasesc o tipa care sa-mi suceasca mintile atat de tare incat sa merite sa-mi impart timpul cu cineva, pana atunci am alte treburi mai importante de facut.

| weirdfirefly00 a răspuns:

"sanatate sa fie"

| bogdangh a răspuns:

Nu tu esti de vina, ci anturajul. eu am 29 de ani si n-am prietena. crezi ca pe mine ma intreaba cineva ceva?
raspunsuri sunt multe, imi fac prietena atunci cand tu iti gasesti de munca, cand ai sa slabesti, cand ai sa fii mai destept, etc.
eu nu cred ca cei care te intreaba sunt perfecti ci doar iti gasesc tie cusur
bagaboante gasesti pe toate drumurile, prieteni mai putin.