| Romanian a întrebat:

Daca avionul cu reactie a lui Henri Coanda ar fi fost luat in considerare, si nu abandonat, oare cum ar fi aratat cele doua razboaie mondiale?

3 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Mai rapide (?!) laughing Sau asta era o intrebare retorica? Hai sa nu te iei de mine, stiu ce vrei sa zici, dar imi e lene sa raspund, oricum nu intereseaza pe nimeni care e faza cu reactia...

| Încrucişătorul a răspuns:

Nazistii nu l-au "abandonat". Au fost niste probleme in legatura cu marirea vitezei, rezistenta placilor din metal, schita/design-ul avionului si siguranta pilotului (caile respiratorii).

| MoneyMoney a răspuns:

Mult mai sângeroase!