| Prezidentul a întrebat:

Daca este legal sa te plimbi dezbracat, de ce este ilegal sa faci sex in public?

Răspuns Câştigător
| товарищ a răspuns:

Parca Putin se uita ingrozit la intrebarea ta Jesus fuc.king Christ
Pai pe strada trec si copiii, iar ei cred ca barza i-a adus... de unde... ( putina etica, poti sa faci sex in public, desi e ilegal, poti sa faci asta intr-un tufis, masina etc
Philosophy level in this question is over 9000

| Prezidentul explică (pentru товарищ):

Mi se pare mie sau il ai pe Lenin in avatar? Huaa ciuma rosie! laughing

| товарищ a răspuns (pentru Prezidentul):

Da fam, ii Lenin.
> When the tsar makes a good meme I just say it's stolen
Ciuma rosie e mai buna decat "cacapitalismul"

8 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

Este ilegal?!
Ăăă...

| Prezidentul explică:

Se da amenda - happy

| T0T a răspuns:

Nu este legal să te plimbi dezbrăcat.

| dragosbogdan001 a răspuns:

De cand e legal sa te plimbi dezbracat? laughing

| kyliejenner a răspuns:

Ehe lasa ca nu-i bai, sunt atatea filmulete por.no cu public se.x, nu te prinde nimeni laughing

| bibi518 a răspuns:

Amn...poate din cauza ca poti traumatiza copilasii laughing)