| anonim_4396 a întrebat:

De ce cand incerc sa deschis Bus Driver imi da eroarea : " We are sorry, but the operating system failed to provide the window to render the game graphics in. Please consult the game manual for known workarounds that might improve the game's compatibility with your hardware ".

Ce sa fac sa mearga?

Răspuns Câştigător
| FolkVld a răspuns:

Placa video sau ai resurse prea putine spune-mi ce configuratie ai sau consulta tu configuratia si apoi intra la cerintele de sistem ale jocului si vezi

3 răspunsuri:
| FolkVld a răspuns:

Nu e vorba de hdd e vorba de placa video aici sau da de sistemul de operare baga-ti inapoi xp-ul de il aveai si nu te mai complica cu toate prostiile big grin

| WalterWhite a răspuns:

Sincer sfatul meu e sa nu m-ai incerci eu dupa numeroase eroari cum am inceput sa il joc l-am dezinstalat pentru ca este o prostie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In partitia C am 31.5 GB si in D am 32.1. Ce sa fac sa mearga? Inainte imi mergea cand aveam windows xp professional, acum am home edition si nu mai merge.