| Archangells a întrebat:

Doreste cineva sa ne adunam intr-un grup de oameni inteligenti si buni ca sa colaboram, sa schimbam idei, ganduri, opinii si sa aducem o schimbare in jur prin ceea ce invatam unii de la altii?

5 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Asta inseamna sa ai amenzi, dosare si sa fii inchis prin tot felul de puscarii infecte. toti care vorbesc sunt supusi la tacere printr-un fel sau altul. trebuie o tara intreaga sa se alature sa-ti auda cineva mesajul. altfel esti mort. imi place ca cineva, de undeva, din tara asta de c***t vrea sa schimbe lumea, doar ca asta trage dupa sine multe suferinte.

| Archangells explică (pentru DNSK):

Dar nu e vorba de a schimba sistemul politic sau administrativ. e vorba doar de a colabora intre noi si apoi sa ii ajutam si pe ceilalti. ceva gen ong ce ajuta oameni. e legal. exista deja cursuri de dezvoltare personala..gen Personalitate Alpha si nu are nici un dosar

| KodrutZ a răspuns:

Go join Mensa Romania.

| OOOLEOOO a răspuns:

Se poate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma alatur! Am o idee! Poti vorbi cu mine pe privat?