| bgvwegbvwe a întrebat:

Hei TPU

Credeti ca prin zona 51 sau alte locatii si mai secrete daca exista se incearca studierea si imbunatatirea telechineziei si altor puteri supranaturale care ar putea sa fie un punct forte al soldatiilor in timpul razboaielor?

3 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

Daca exista, area 51 chiar exista si este folosita in multe scopuri nu doar cele mentionate de tine, acolo se fac tot felul de experimente pe oameni dar si pe diferitele ozn si fiinte dubioase

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Momentan, puterile psihice gen telekinezie, telepatie, pirokizie, etc., sunt doar ipotezele pseudo-psihologilor, adica cu 0 rezultate deci nu cred.
stiintasitehnica.com/stiinta/project-alpha-cercetare-paranormala/
Cam atat cu paranormalul.

| Dzeko7 a răspuns:

Da eu sincer cred daca s-ar fi studiat arme de origine pamanteasca dosarele s-ar fi desecretizat de mult nu s-ar fi tinut ascunse timp de 50 de ani.