| fbvawF a întrebat:

Hei TPU

Cum explicati toate aparitiile ozn?

Pana la urma nu suntem singuri in univers dar nici vizitati de vecini deoarece stau la mare departare si ma indoiesc ca parcurg mii de ani lumina fara o aparitie spectaculoasa ci doar ne urmaresc si se ascund!

Dea lungul timpului sau inregistrat milioane de astfel de evenimente? Ce pot fi ele? Nu cred ca sunt avioane ultra secrete deoarece unele le vezi pe cer si in cateva secunde dispar ca si cum sar teleporta sau zboara cu viteza incredibil de mare!

Stiu ca nu prea exista raspuns la intrebarea mea dar vreau sa va dati si voi parerea! ( ma supara faptul ca nu voi afla niciodata aceste lucruri de care sunt convins ca conducatorii lumii stiu adevarul despre ele )

3 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Nu mai fii asa curios ca oricum nu prea e treaba noastra, daca crezi ca ar fi o invazie sau ceva nu crezi ca toate trupele speciale ar stii si ne-ar evacua sau ceva de genul?
Nu mai inghititi orice poveste, acum cu tehnologia asta toti putem edita poze si sa editam filmulete care par super reale.
La replica asta imi place cum gandesti:
" Pana la urma nu suntem singuri in univers dar nici vizitati de vecini deoarece stau la mare departare si ma indoiesc ca parcurg mii de ani lumina fara o aparitie spectaculoasa ci doar ne urmaresc si se ascund!"
Este adevarat, nu cred ca avem ceva asa de special, daca vroia cineva ceva de la noi ar fi facut-o pana acum fara batai de cap.

| RAY a răspuns:

Ai vreo dovada ca exista asa ceva? aia au venit sa rapeasca niste americani si atat sa fim seriosi

suntserios
| suntserios a răspuns:

Singuri e clar ca nu suntem, am fi prea ignoranti sa credem asta. dar eu nu inteleg de ce exista acesta impersie ca extrateresti sunt mai inteligenti ca noi? poate sunt doar niste vietati lipsite de orice inteligenta.

Pana acum nu exista o davada clara de ozn uri, sunt doar diverse corpuri zburatoare, iar cine stie ce se afla in infinitatea universului care zboara in voia buna pe acolo