| BATTLEGROUND a întrebat:

Hei TPU

Dupa ce am citit mai multe carti si articole am aflat ca marile puteri ale lumii au baze militare secrete subterane! zona 51 fiind pistol cu apa pe langa acestea laughing)
Insa ce ma intreb eu este cum de nu se scurge nici cea mai mica informatie despre acestea?
Nici macar zvonuri laughing
in ziua de azi orice informatie si orice secret se sparge extrem de rapid insa...

Nu e o intrebare! Vreau doar sa aud parerile voastre happy

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pentru ca armata detine in momentul asta cea mai avansata tehnologie si daca are ceva de ascuns ascunde.

| T0T a răspuns:

Depinde ce fel de secret. Marile secrete sunt foarte bine ascunse, de asta pot să te asigur. La acel nivel nu au loc scurgeri de informații. Nu vorbim despre lumea mondenă, vorbim despre un cu totul alt nivel. Zvonuri sunt multe, unele tind către o oarecare exagerare chiar, din punctul meu de vedere, dar există extrem de multe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte simplu. Pe langa lucrurile adevarate se inventeaza tot felul de povesti neadevarate, ca sa fie foarte greu sau imposibil sa iti dai seama ce e real si ce e fals. Nu ma refer la aia care scot tot felul de povesti numai ca sa se afle in treaba, ci la cei care au interesul sa ascunda anumite lucruri.

| Teardrop a răspuns:

Întrebarea ta e un paradox. Din moment ce tu ai auzit din reviste și cărți, înseamnă că zvonurile "se scurg".
Plus că te şi contrazici singur. Spui că n-ai pus o întrebare, când exact asta ai făcut.