| NeverKid a întrebat:

Hey TPU:*...anul acesta am trecut in clasa a VIII-a iar saptamana viitoare vor incepe testele predictive. La geografie am uitat absolut tot ce am invatat in clasa a VII-a si nici caietul nu-l mai gasesc. Imi puteti da un site ceva de unde pot recapitula?:d.multumesc anticipat:X:X.ps:funda:*

3 răspunsuri:
| midnight a răspuns:

Si eu trec prin aceeasi tragedie. si sunt tot cls 8! nu stiu sigur daca dam test la istorie si la geografie...nici un prof nu stie.si nu cred ca ai cum sa gasesti un site cu toate cls 7 sau sa-ti aduci aminte titlul tuturor lectilor. Yo am avut un manual bun de la humanitas asa c-o sa dau fuga pana la librarie si-l cumpar daca nu-l gasesti, poti cumpara orice alt manual de cls 7 geografie.

| iulia_6002 a răspuns:

Buna :* si eu trebuie sa dau testele alea phbbbbt nu cred ca gasesti un site cu toate lectiile aduti aminte ce ati facut si cauta pe google sau imprumuta o carte de la cei de a7a happy baftaa :*

Răspuns utilizator avertizat