| anonim_4396 a întrebat:

m.am uitat din curiozitate pe o pagina de fb cu zodii, acolo scria ca berbecul se intelege cel mai bine cu leul si mai jos scria cu ce zodii nu se intelege bine leul, si era si berbecul acolo... fata pe care o plac estee leu :/, mai scria care sunt cele mai frumoase zodii si berbecul nu era pe acolo, si iara ma simt naspa... fata pe care o plac se compara cu baietii mai frumosi din clasa mea si care invata foarte bine. pentru ca asa e si ea in clasa ei. eu sunt pe locul 4. , ea e pe primul. ma refer si la invatat si la frumusete... oricum, pe ea nu o intereseaza doar asta..., dar o intereseaza si asta...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt leu şi aproape cu nimeni nu prea mă înţeleg, de asta ce mai zici?
Zodiile sunt pentru fraieri. :p

Pe urmă, dacă cineva e mai frumos decât tine ( în viziunea fiecăruia ) asta nu înseamnă că acea persoană este o zeitate şi tu nu, şi că vei pierde din motivul ăsta pentru că oricum vei pierde din start dacă asta e o regulă.

Ps. Care e întrebarea?

5 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Daca am inteles bine, ai citit pe aceeasi pagina ca berbecul se intelege cel mai bine cu leul, dar ca leul cu berbecul nu se impaca. Asta ar trebui sa raspunda la dilema ta, care o fi ea...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Zodiile sunt povești făcute pentru creduli...

| iAMVi a răspuns:

S-au facut studii care au demonstrat ca zodiile nu influenteaza oamenii si relatiile acestora, totul este in capul nostru, sau al excrocilor care nu se mai satura de facut emisiuni si bani din treaba asta.
Deci, ce parere ai? big grin

| eudoareuu a răspuns:

Nu te lua dupa zodii.

| ʎpooɯ a răspuns:

Nu te lua dupa zodii, nu se poate baga baga oamenii in 12 cutii, fiecare e altfel.