| DenisY a întrebat:

Hi TPU! Deci as vrea sa întreb daca este vreo posibilitate dea comunica cu spirite...Adica pot sal simt ca stea lânga mine câte odata și chiar când joc jocuri video singur acasa pot sal simt că se râde cu mine sau ca se concentreaza cu mine...Please Help Funda!

Răspuns Câştigător
| 9DarkSoul9 a răspuns:

Poti incerca la un specialist din domeniu dar la acei "vrajitori" de la colturile blocului ci la cei ce chiar au un dar e greu sa gasesti asa ceva dar incearca sau avand in vedere ca ii poti simti prezenta inseamna ca ai o afinitate pentru aceste lucruri si cu ajutorul meditatiei si invatarea controlului propriului tau spirit ai putea chiar tu sa interceptezi mesajele care ti le trimite.

8 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Cel care este cel mai în măsură să te ajute este psihologul, sau preotul care probabil te va sfinții sau exorciza, dar nu știu cât ține faza cu preotul deci recomand mai mult prima variantă.

| LoveSleep a răspuns:

Dacă nu pui cratimele n-ai nicio șansă.

| sublime89 a răspuns:

Nu exista nicio posibilitate, pentru ca nu exista nici spirite. Nicio dovada nu sustine asa ceva.

| T0T a răspuns (pentru sublime89):

Uite-te la fotografia făcută la sfârșitul primului război mondial și după spune-mi că exista photoshop. Ce-mi plac ăștia care găsesc dovezi doar pentru ceea ce vor ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic să mergi la psiholog. Nu există spirite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta ceva scris de Scarlat Demetrescu ca sa-ti fac mai intai o idee.

| товарищ a răspuns:

Nu mai crede orice emisiune SCI-FI.
Nu poți face așa ceva, e împotriva rațiunii.