| tomy111 a întrebat:

Imi puteti da detalii despre Triunghiul Bermudelor?
funditahappy.

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| VladSilviu a răspuns:

Triunghiul Bermudelor... interesant si simplu in acelasi timp.
Motiv pentru care dispar avioane, barci, submarine... acel,, triunghi,, e un punct magnetic de pe glob happy

| Simpatic a răspuns:

Nu stii ca cine ajunge in triughiul bermudelor nu se mai intoarce? Acuma neah era simplu sa dai un search pe google.Eu am fost in porti rico e pera fain, in rest nu stiu cum este, dar m-am intors.E un mit mai mult...cu fantomele si lipsa orientarii vaselor, norul de ceata si disparitia vaselor si pasagerilor

Răspuns utilizator avertizat
| PerversaSexy a răspuns:

Ok...daca vrei detalii multe despre triunghiul bermudelor poftim id meu:pisicutza_iubitha2012@yahoo.com Iti voi oferi cate detalii vrei pentru ca fratele meu locuieste acolo, si am fost si eu...E super fain! Daca vrei detalii da-mi cere de prietenie si o sa afli cate detalii doresti! Ceauhappy

| PerversaSexy a răspuns:

Sper ca o sa-ti fiu de ajutorhappy