| anonim_4396 a întrebat:

In timp ce mergeam cu masina in GTA San Andreas pe o sosea, apare din spatele meu un obiect zburator negru care avea 4 aripi. In jurul meu era plin de blocuri inalte iar obiectul s-a izbit de un bloc fara sa mai ramana ceva din el. Ce era acel obiect si cine il conducea oare? E normal sa apara asa din senin ?

Răspuns Câştigător
| Kanghu a răspuns:

Exista tot felul de aparitii si fenomene in GTA SA.

Sa-ti enumar cateva:

Zidul pe care apare scrisul noaptea si ziua dispare - adeverat.
Laboratorul secret - adevarat.
http://img157.imageshack.us/img157/4276/gallery491hk6.jpg
Fanatana Radioactiva - adevarat.
http://img157.imageshack.us/img157/9591/gallery501rf5.jpg
OZN`uri(precum si ce`l zis de tine) - adevarat
Cadavre in desert - adeverat
Bigfoot - fals, insa exista urme
Extraterestrii - fals
Oamenii care se sinucid dupa ce fac poze - adevarat
Underworld - adevarat
Masini fantoma - adevarat
Masini avariate in paduri - adevarat
Zombie - adevarat

Si mai sunt.

47 răspunsuri:
| Cucolea_Iulian_1996 a răspuns:

Uita-te pe youtube la gta san andreas mituri si legende

| cosmin63 a răspuns:

Acel obiect zburator era Mathoman.

| Definitie a răspuns:

Era ta-su!

| Smecherica123 a răspuns:

Da este normal, si mie imi apare mereu

| Ionutb07 a răspuns:

Este ceva in care poti ajunge destul de usor.In cartierul tau din LS la sala de box este imediat langa usa o deschizatura in tavan...iei jetpack din cod, iei altitudine pana cand ajungi intr-o discoteca

| stefanbossul a răspuns:

Iti spun eu ce era /ma baiete ai adormit cu mainile pe tastatura sau ai visat noapte esti chiar but

| Ionete_Florin_1976 a răspuns:

Era decat un avion secret... care apare in GTA SA asa au bagat astia moduhappyBFT ')

| Anton_Keny_Dan_1988 a răspuns:

Poate ai avut o halucinatie

| nicolae64 a răspuns:

Era tradatorul de tara Ion Iliescu impreuna cu guvernele care au nenorocit Romania! nastase&comp.

| Nicusor_Marius_1990 a răspuns:

Buna :eu sunt marius :mie nu sa intamplat niciodata in gta san andreas nimic poate afost balas sunt uni cu o funda la cap si un tricou alb si pantaloni movi

| Ionut_Rosu_2000 a răspuns:

Salut spuneti mi si mie unde gasesc toate avioanele din gta san andreas?
am gasit un aeroport dar sunt inchuiate! coduri stiti?
exista underworld? cum il gasesc?

| Gabriela96 a răspuns:

Asta e o intrebare capcana?/laughing

| Michidutzaaa a răspuns:

A, nu doar daca te suna

| cipi18 a răspuns:

Tu zici ca bigfoot e fals? era ora 00:00 in gta san andreas mergeam printr-o padure si brusc dintr-o data am lovit ceva negru si cand m-am dat jos era ceva mare si negru apoi m-am urcat in masina si am sters-o de acolo

| S8N a răspuns (pentru cipi18):

WOW, ce chestie, da in ce locatie l-ai vazut mai exact?

| Florin_Poki_1998 a răspuns:

Pai putea fii, un mit sau legenda, deci daca iti e pornit la sterile jocului LEGEND, atunci inseamna ca ai vazut vreun mit sau legenda.

| 1111111111111111110987654321 a răspuns:

Da fugi mai tare sau ia-ti cu cod avion

| alexyoo32 a răspuns:

Si apriti din alte jocuri gta -fracment wikipedia :Multe personaje? i locuri din jocurile anterioare GTA apar în San Andreas. Catalina, antagonistul principal din GTA: III este ajutata de CJ la jafuri. Claude Speed, personajul principal din GTA: III î? i face o scurta apari? ie drept iubitul Catalinei, dupa ce aceasta îl parase? te pe Carl. Alte personaje din GTA: III sunt Salvator Leone? i Maria, viitoarea so? ie a lui Leone.

Ken Rosenberg? i Kent Paul, personaje din GTA: Vice City, apar în Las Venturas ca angaja? i ai mafiei precum erau? i în Vice City.