| GulDan a întrebat:

Ma afecteaza cu ceva daca eman prea multe emotii(mai mult de bucurie)?

Emotii cand stiu ca ma place cineva. dar simt un moment indelungat...

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Te apuca plansul sau?

| OnuOnulică a răspuns:

Probabil așa ești tu mai timid. E posibil să te afecteze pentru că ai putea să te consumi când nu e cazul.

| WaterDrop a răspuns:

Daca sunt de bucurie nu ai de ce sa te ingrijorezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt momente unice. Bucura.te de ele, lasa.te in voia lor. Orice bucurie izvorata din suflet este o binecuvantare.

| 6684464 a răspuns:

Oo, ti-ai gasit iubita?hee hee
Foarte bine, mentine-ti emotiile de fericire.

A, si da, te afecteaza, de exemplu s-a dovedit ca cineva daca zambeste tot timpul(din nimic) la un moment dat o sa simta starea ce l-ar face in mod normal sa zambeasca.
Emotiile te personalizeaza.