| Euu_5054 a întrebat:

O sa fie sf.lumii in 2012?

Răspuns Câştigător
| Radu_8381 a răspuns:

Pai sf lumii nu stiu. dar daca basescu este reales presedinte in 2012 sau 2013 (atunci cand se voteaza) o sa fie Sfarsitul Romaniei

27 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Se spune ca va fi o schimbare majora in omenire la niste nivele(planetar, astronomic, climatic)nicidecum moartea noastra.Deci relax.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, pentru cei ce o sa moara, pentru ceilalti nu. Cred ca in patru luni, de cand am intrat pe acest site, am vazut aceasta intrebare aproape in fiecare zi, daca nu si mai mult. Nu crede toate prostiile pe care le auzi, niciun pamantean nu stie cand va fi sfarsitul lumii. Numai bine!

| thealchemist a răspuns:

Nu va fi sfirsitul lumii, de unde vine obsesia asta?

| Laminin a răspuns:

Hei!
Sfarsitul lumii va fi cand va decide Dumnezeu!
Gbu :]

| GodBlessYou a răspuns:

Normal ca Da laughing pentru ca asa au zis niste salbatici care au trait acum 5000 de ani si care nu aveau alta preocupare decat sa se uite in stele.

| Siracuzia a răspuns:

Nu se stie, dar nu cred.happy

| Nicoleta a răspuns:

Cine dintre cei care afirma ca in 2012 va fi sfarsitul lumii poate garanta acest lucru? Pana acum de multe ori s-a zis ca va fi sfarsitul lumii si nu a fost din cate vad.
Incetati sa mai credeti in toti cei care vin la televizor si spun tot felul de teorii legate de 2012. Sfarsitul lumii poate fi oricand si nimeni nu stie data cand va fi.

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu, nu o sa fie sfarsitul lumii in 2012. E doar un scenariu de film puternic alimentat de media.Si cam atat.Bafta!

| Anileda a răspuns:

Nu

| Incubus a răspuns:

O sa am eu pana la sfarsitul anului 3 milioane de euro?
probabil ca nu dar...cine stie

| xSoaked a răspuns:

Eu zic ca nu thinking

| UnCorazonLocoooo a răspuns:

Din cate am auzit eu, nu o sa fie decat sfrsitul lumii in care ne aflam noi, adica pamantul o sa mearga in alt univers. Cica nu vor trai decat cei care merita sa traiasce.
nu stiu cat de adevarat e dar. ma rog, asta e ce am auzit.

| Gabrielle16 a răspuns:

Mai intai Elodia si apoi asta!

| ihaterain a răspuns:

Categorig NU!

| doar.pt.voi. a răspuns:

Nu cred ca va fi sfarsitul lumiihappy

| Mar a răspuns:

Nu. povesti tampite oh go on. nu te ingrijora. iti spun ca in 2012 totul va fi normal oh go on

| Ich a răspuns:

Nu se stie cand o sa fie sf lumii.asa vor ei sa spun.asa se spunea ca si in 2000 e sf lumii si uite.inca traim

| Laura_6128 a răspuns:

Nu stie nimeni asta

| Forgivenn a răspuns:

Doar Dumnezeu stie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yes happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o sa fie sfarsitul lumii dar ceva o sa se intample.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista o probabilitate de 99, 9 la suta ca sa nu fie sfarsitul dar ma tem de acel 0, 1 la suta ramas neluat in calculul probabil

| imaqtpie a răspuns:

Nu

| Magnific a răspuns:

Pe zmau laughing nici nu o sa fie. sfarsitul noi oameni il producem nu altcinevawinking si cred ca e aproape daca o ducem asa :X sper sa vina cat mai repede :X:X:X:X

| Cjay a răspuns:

Bai nu stiu dc i-ai dat funda lui Radu in primul rand Basesc numai are cum sa fie votat inca odata pentru ca nu are voie mai mult de 2 mandate..."bai radu desteptule"happy

| Anonima_9977 a răspuns:

Categoric NU!

| pisikutza ta a răspuns:

Ma de murit nu murim dar ceva ceva o sa se intample un cutremur o inundatie erupe vreun vulcan vreau incendiu ceva o sa se intample