| RedBull9988 a întrebat:

Oare chiar e adevarata stirea aceasta?

http://stireademaine.ro/......015-video/

Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil va cadea cine stie un meteorit. Diferenta dintre o Cometa, Meteorit si Asteroid e foarte mare. Sansele ca un asteroid sa cada pe pamant sunt foarte slabe. Acele stiri sunt spuse doar pentru a strange bani de la cei fricosi. Stai linistit. Sa cada un corp pe pamant si sa vina sfarsitul lumii sunt foarte foarte slabe.

5 răspunsuri:
| LaughingKarima a răspuns:

Da, da, adica pana acum de atatea ori am murit, mai vine si asteroidul, mai murim o data. Si dupa mai apare ceva, si murim iar. Pana cand chiar se intampla ceva, si nu va stii nimeni, si atunci chiar murim toti.

| SHINeeTaemin a răspuns:

Nu, nu se agita nimeni inca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai linistit, nu o sa se intample nimic, intotdeauna ziaristii o sa profite de frica si naivitatea oamenilor scriind porcarii de genul asta.

| Kenya a răspuns:

Si in 2012 eram morti toti..hai serios, e aiurea sa tot spuna astia de la NASA, sa tina pentru ei ca daca e sa murim, murim toti si gata. Se agita si lumea degeaba.

| DenisaMuntean a răspuns:

S-ar putea sa fie adevarat, celelalte stiri erau ceva gen mai paranormale dar un asteroid chiar ar putea sa loveasca Terra ^-^.