| Kristinake a întrebat:

Pentru voi ce e fericirea cu adevarat?

11 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Acel sentiment de împlinire sufletească, de linişte interioară, care te umple de bucurie şi dragoste pentru toţi şi toate.
Când eşti împăcat cu tine, eşti şi fericit. Iar fericirea poate să se nască din cele mai mici şi diferite lucruri: de la zâmbetul unui copil, îmbrăţişarea unui prieten, sărutul persoanei iubite, până la mirosul ameţitor de fain de cafea de dimineaţă.

| harciog a răspuns:

Ptr mine e ceva ce nu pot explica.Nu-i durere in scula pentru ca aia este nefericire si mare suferinta la naiba.

| FucktheSystem a răspuns:

Să-l bat la poker pe Woodenpints.

| BebeStrumf a răspuns:

Iubirea!

| DorelSudoru a răspuns:

Tot ce-mi place

| Dumnezău a răspuns:

@Woodenpints: Absolut genial,n-am cuvinte! laughing rolling on the floor

Megan Fox la mine in pat, gata sa se daruiasca complet, mai ceva ca intr-un film porno sau o carte de Eliade. smug

| Just1dream a răspuns:

Puterea de a darui zambete

| littlesunshine a răspuns:

Cu adevarat, cu adevarat?
Senzatia pe care o am pe buze atunci cand il sarut pe locul ala unde se termina ochiul si incepe nasul. Exact acolo unde se fac cearcanele, stii? acolo e cald si sincer, asa. Senzatia aia e "fericire" pentru mine, fara doar si poate.

| פרנקו a răspuns:

Programarea unui script. ma face foarte bucuros. in rest nu mia este nici un lucru, obiect, persoana care ma poate face fericit. straight faceadica sunt fff trist mai tot timpul daca nu programez ceva big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Datongue bani, femei si bautura

| Chriistiinex a răspuns:

Daca r fi sa stiu ce e cu adevarat fericirea ti-as spune dar din ce m-a facut mai bucuroasa decat eram! pai sa imi petrec timpul cu toti prieteni mei inclusiv cei de pe TPU...