| Girly97 a întrebat:

Pot sa iau picaturile orale Zyrtec cu apa sau in ce sa le iau?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cu ce vrei. In instructiuni zice ca alimentele si bauturile (mai putin cele alcoolice) nu influenteaza absortia lui.

| Girly97 explică (pentru Salontanul):

Dar eu nu beau alcool (bine, singurul "alcool" pe care il iau este sampanie, doar la banchete si revelioane, dar in cantiatate foarte mica...)

| Salontanul a răspuns (pentru Girly97):

Ma rog! Eu ti-am spus ce scrie. Tu faci cum vrei. Poti sa te apuci de baut poti sa nu bei toata viata.