| anonim_4396 a întrebat:

Am facut un test IQ de aici : http://iqtest.dk/main.swf. Am IQ 106. E bine pentru un copil la 11 ani?

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Mergi la un centru de psihologie si ei iti vor da cate teste doresti pentru ati vedea capacitatea de inteligenta pe care o ai, este cel mai sigur decat ceea ce gasesti pe internet. Un test de inteligenta bun si cu rezultat corect se plateste pe internet.

3 răspunsuri:
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

E bine, esti in sfera normalului numai ca nu stiu ce relevanta au testele de pe net.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am raspuns la intamplare si am scos 124.

| CatelusaCuParulCret a răspuns:

Pai nu este bine daca este de pe internet, dar cred ca e ok. Du-te la un centru sau ceva.