| ali17 a întrebat:

Salit TPU, eu am downloadat windows 7 si nu-mi apare ce le apare olara care fac videoclip la ei apare sa selecteze lmba dar la mine direct insrtall now si check compalibyti si nu imi stiu cum, imi dati si mie un site in c are opt dowloada sami apare asa ca sa fac si eu windows 7? pls dau funda+vot

1 răspuns:
| eucumine010 a răspuns:

De aici poti descarca legal, toate variantele de Windows 7 in format iso, toate originale (fara crack, serial etc)http://goo.gl/Twqp9 Cel mai bine ai descarca Windows 7 Ultimate, poti schimba limba dupa ce il instalezi, prin Windows Update. Succes.