| Alexandru_Nacu_1998 a întrebat:

De ce N.A.S.A, C.I.A, Pentagonul ....etc. Detin informatii secrete ce omenirea nu are voie sa le stie.
De ex: OZN, Alte entitati extracterestre etc...
De ce se ascund?

8 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Salut!
Daca se ascund, cum au aflat astia de pe net? laughing Si nu ti se pare dubios ca ozn-urile pe care le vezi pe ici colo sunt rotunde, din fier, cu roti cum au avioanele? Ce sanse sunt ca extraterestrii sa arate cam ca noi si sa aiba obiecte fix ca ale noastre? Daca noi n-am reusit cu fier sa zburam prea departe de planeta noastra, altii cum ar putea reusi? Si de ce fix fier?

| suffarstar a răspuns:

Au si un Manual de limba romana, clasa a III-a.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Denylo, cred ca nu stii ce vorbesti. Cum sa nu existe extraterestrii? Esti tu unul dintre ei.

| Danzell a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca am fi unii dintre ei nu am sta sa va citim intrebarile retardate de pe un site neinsemnat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce sa raspund la intrebarea, dar daca ai nelamuriri suna-i si intreaba-i. Sa mergi personal sa cercetezi. Eu iti zic ca am fost personal in SUA, dar in vizita nu ca sa aflu secrete SF. Asa ca nu comentez.

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Sau cand capul este acolo unde este doar ca sa nu ploua-n gat.

| 0Alexander0 a răspuns:

Nici nu poti sa stii ce sau daca ascund, atata timp cat tin totul secret.

| Silvianus a răspuns:

Ca sa pui tu botul la prostiile lor. Nu te mai uita la Discovery si toate prostiile alea cu extraterestrii. Extraterestrii nu exista, dar mda esti copillaughing Ei de fapt ascund toate ilegalitatiile pe care le fac. Toti aia: N.A.S.A, C.I.A, F.B.I sunt doar mafie.