| Stanciu_Răzvan_1997_kLO3 a întrebat:

Salut, sunt la USAMVB - Facultatea de Management -Inginerie Economică in Agricultura și Dezvoltarea Rurală, specilizarea -Inginerie și Management in alimentație publica și agroturism. Este de viitor aceast facultate, ce oportunități aș avea după terminare?

1 răspuns:
| HarukoMariusDaniel a răspuns:

Orice facultate este de viitor daca pui pasiune.
Agricultura inseamna hrana... o resursa inevitabila pe care fiecare om trebuie sa o consume zilnic.
Facultatea in sine, este destul de buna. Totul depinde de tine. Nu trebuie sa faci o facultate ca esti de viitor, o faci pentru ca iti place acel domeniu.