| StephanSaiyan a întrebat:

Azi noapte am avut un vis ciudat:
Era o zi de vara, cred. Si era ceva gen un razboi dar cu arme diferite. Dusmanul folosea niste rachete care transforma orice in roboti sau monstri. Eu eram liderul rebelilor, iar din armata malefica, fata cnducatorului suprem malefic, era generalul armatei, iar ea ma iubea, si eu o iubeam ( chiar daca nu stiu cine era, nu ii vedeam fata). Eram la un fel de pestera cu o usa de fier, unde pazeau 2 soldati. Eu i-am omorat pe ei dar portile pesterii s-au deschis si a iesit o trupa de soldati si acea fata general. Ea le-a spus soldatilor ca ma duce si ma omoara, dar ea m-a dus undeva departe pe un camp. Acolo ea m-a pus jos si am facut dragoste (nici mie nu imi vine sa cred ca am visat asta). Dupa noi am fugit in parti diferite deoarece au fost date ordine de la conducerea armatei malefice sa se lanseze rachetele. Eu cu o mica trupa de rebeli am modificat chestia care le sustinea. Ele au fost lansate intr-un oras apropriat, dar erau doar case, fara blocuri. Rachetele aveau efect intarziat. Eu cu 3 din echipa am plecat spre acel oras. am urcat pe o cladire, unde a cazut o racheta. Casa a inceput sa se transforme, iar omul din interior a fost trivit la propriu, doar capul ii ramase afara. Mai era ceva in vis dar nu conteaza, era ceva gen fil de actiune combinat cu parkour. Va rog sa imi spuneti ce ar putea semifica visul. Dar cam prin luna ianuarie am avut de facut o lucrare la romana cu 2 colegi, o fata si un baiat. In seara dinainte am vistat ca faceam dragoste cu o fata dar la fel nu ii vedeam fata. Iar cand a trebuit sa fac lucrarea trebuia sa ne intalinim toti 3 la fata acasa, dar am fost doar eu. Deci cam ce semnifica visul

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu te mai uita la filme ciudate si nici nu mai juca jocuri cu monstri.

| 6684464 a răspuns:

Ce film/serial ai vazut inainte sa te culci? laughing

| 0Alexander0 a răspuns:

Sincer, visele nu semnifica nimic, e doar un proces psihologic.