| W0rld a întrebat:

Cred ca mullti ati auzit ca in septembrie un meteorit va lovi Pamantul. Credeti ca va produce daune dezastruoase? Se zice ca meteoritul va avea 4 km si ca americanii vor incerca sa-l imparta in mai multe bucati cu arme nucleare. Multumesc anticipat!

10 răspunsuri:
| MihaiGe a răspuns:

Inca nu a fost anuntat oficial ca acesta va lovi pamantul, uitete pe site-urile oficiale cu cateva zile inainte pentru detalii.

| Kenya a răspuns:

Nu te speria aiurea. Ei tot spun dar nu s-a intamplat nimic din ce au spus. Crezi ca mai eram in viata daca in 2012 era sfarsitul lumii? Nu! Cand o sa muri, o sa mor eu, tu si toata planeta si asta e.

| Ssssmokin a răspuns:

Americanii si prostiile lor, la fel si cu sfarsitul lumii din 2006, 2012...

| Misfits a răspuns:

Neah, n am auzit nimic. Meteorit de 4 km? Ala deja e asteroid, si oricum de ar fi asa, singura cale de prevenire disponibila in prezent e bombardarea nucleara, ceea ce ar produce si rau si bine pentru ca vor fi bucati mai mici, dar mai multe deci...mda

| ANDA135 a răspuns:

Asta e cea mai mare prostie, nici un meteorit nu va lovi pamantul!

| xBlaise a răspuns:

Alt copilaș care crede că tot ce zboară se mănâncă... Mor când vă aud, "am auzit la tv că vine un meteorit de 200000km v-a lovi Terra și că va fi sfârșitul lumii, azi au spus ăia de la tv că e 40+ grade, azi s-a f**ut una cu unu și a ieșit un plod (parcă interesează pe cineva.)" Știrile din ziua de azi = un rahat. În România cel puțin așa e. Nu mai credeți toți proștii, aia spun asta doar să facă bani, să aibă audiență.

| CrissuMv a răspuns:

Nu te lua dupa nimeni, pana nu se v-a intampla. Nu trebuie sa crezi toate prostiile.

| W0rld explică:

In 2014, parca un parlamentar francez a facut acest anunt. Si NASA a aprobat asta.

| AnonimăDMR14 a răspuns:

Asteroidul lovește pământul?laughing))) Da bro' și eu sunt o sirenă! laughing)

| most0popular0person a răspuns:

Sunt mai mult ca sigura ca daca bunatile din el vor lovi intr.adevar pamantul, nu va fqce stricaciuni in Romania...stai calm caci cei de la NASA nu vor lasa sa se intample ceva cu intreaga lume asa ca nu.ti mai bate capul cu asa ceva.