| anonim_4396 a întrebat:

Stiti poate un site in care iti descrie cum sa citesti oamenii dupa chip ca in Lie to me? Sau chiar poti citii oamenii dupa gesturi cu adevarat? Dau funda + Surpriza.

6 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

* poti citi

| Drolja a răspuns:

Nu, pentru asta trebuie să fii inteligent doar.

| Sn4k3 a răspuns:

Cauta si tu pe google, nu e asa greu si o sa gasesti multe site-uri, decat sa astepti aici o ora sa iti dea cineva un site.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te uiti prea mult la filme. Eu zic sa studiezi psihologie daca vrei sa faci asta.

| Deliiiia a răspuns:

Www.nlpmania.ro

Sunt chiar si mai multe informatii de dezvoltare personala, sper sa-ti foloseasca!

| Scarbo a răspuns:

Mai intai cunoaste-te pe tine insuti, apoi ai sa-ti dai seama ce fel de persoane sunt cei din jurul tau.