| anonim_4396 a întrebat:

Simone de Beauvoir spunea;
TREBUIE SA TE SCHIMBI CA SA POTI RAMANE MEREU ACELASI
Adica cum?

4 răspunsuri:
| Inferno a răspuns:

Trebuie sa te schimbi pentru a compensa schimbarile ce apar in comportament in mod natural.

| anonim_4396 explică (pentru Inferno):

Avand in vedere ca eu consider ambele raspunsuri corecte si nu pot da 2 "funde", va acord numai consideratia mea

| KodrutZ a răspuns:

Adica trebuie' sa schimbi modul in care te raportezi la ce e in jur pentru ca tu sa ramii neschimbat. happy

| anonim_4396 explică (pentru KodrutZ):

Avand in vedere ca eu consider ambele raspunsuri corecte si nu pot da 2 "funde", va acord numai consideratia mea.