| Desfranata a întrebat:

Sperma are multe minerale, vitamine si proteine?
Si daca o inghiti corpul le asimilieaza?

14 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Intrebarea asta face parte din noua organigrama a site-ului pentru sarbatorile astea? Ia si gusta si taci dreaku din gura ca pierzi din cantitate.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă îți place să înghiți, poftă bună!
Ești chiar culmea cu întrebarea asta.
Pa, pa.

| carpediem a răspuns:

Evident. Dar nu este un extract, o tinctura doldora de vitamine ci doar cat sa fie mediu propice sa "pedaleze" amaratii aia. Da' stupide ganduri ai.Consumul exagerat dauneaza siluetei creierului, dar nu-ti fa probleme, daca ai pus intrebarea asta, nu se mai poate face nimic. Stii, unele lucruri sunrt ireversibile.

| Rapplex a răspuns:

Da, este recomandata o dieta cu spermarolling on the floor. Astia ca tine chiar fac parte din specia mea? Greu imi vine sa cred! Dar stii cum e, niciodata sa nu spui niciodatalaughing)

| DrunkenRat a răspuns:

Mda. Si mai are si 1kcal pe lingurita.

| angel74dm a răspuns:

Sigur că da! Poftă mare!

| Wehrmacht a răspuns:

De fiecare data cand intru la S/F sunt 70% sigur ca o sa rad.

| SENEX a răspuns:

Salut mai nefranat-o; Cred ca te pot ajuta cu un prieten.
E aici la noi, s-ii spune HARCIOG.
El are-un pix cu vitamine
Probeaza, vezi de iti vine.

| Eatmygun a răspuns:

Corpul o asimileaza. Nu va mai luati de ea. Era doar o intrebare din curiozitate.

| Nolkyz a răspuns:

Inghite, inghite, ca nu te ingrasi! laughing

| DomineRex a răspuns:

Da ce naiba is cu intrebarile astea?
Una a mai pus o intrebare daca faci falci cand sugi penisu, voi sunteti nebune?

| 334499 a răspuns:

What the hack?

| rapa a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tot promovati fluidele ce dau viata, cred ca va aparea in scurt timp pe piata WhiteBull in detrimentul bauturii energizante de alta culore.
Si poate va aparea in scoli programul Sperma si Cornul in loc de laptele la cutie sa se distribuie sperma de taur, poate asa saracii nu vor mai fi sacrificati si se vor impune alte standarde la achizitionarea unui taur, varsta, marimea testiculelor etc.Ma tem ca o sa ramana astia fara cornuri si sa vezi atunci scandal in invatamant.