| Yo_Alin_1985 a întrebat:

Stie cineva un sv. de Metin2 pvm hard cu cufere lumina lunii farmabile fms la magazin schimba/adauga farmabile fara esearfe/alchimie/6-7 cu mounthuri costume autorizati farmabile lvl max 105?

1 răspuns:
| VelaJohnny a răspuns:

Chiar asa cum spui tu cu greu gasesti, esti prea mofturos, uite Metin2TBX mi se pare fain, lv maxim 120, si nu cred ca are „autorizati farmabile" laughing legat de cuferele lumina lunii s-a dus eventul, poate il baga iar, nu stiu