| hypothesis a întrebat:

Va place fizica? Cum sunt facultatile de specialitate in acest domeniu? M-ar interesa si de facultatea de Automatica si Calculatoare din cadrul Politehnicii cat de mult accent pune pe fizica, pe langa programare/informatica.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Se face un singur curs prin primul an unde se face fizica de baza... nimic deosebit de liceu

| hypothesis explică (pentru suntserios):

Dar admiterea? As vrea sa dau acolo, insa sunt la 0 cu fizica. Am un an sa ma pregatesc si vreau sa stiu daca am timp

| suntserios a răspuns (pentru hypothesis):

Admiterea se da din mate si/sau info

| hypothesis explică (pentru suntserios):

Ba nu. Mate si fizica.

| suntserios a răspuns (pentru hypothesis):

Ahh, ok, sorry s au mai fi schimbat lucrurile