| Leahu_Marko_1977 a întrebat:

Va rog sa ii zica cineva va rog cum fac rost de superputeri fara gluma am devenit dependent eu vreau puterea de zbor sau invizibilitate dar va rog nu radeti eu chiar vreau super puteri.

Răspuns Câştigător
| Doub a răspuns:

Mănânci mult usturoi şi te transformi în Satana, adică Dracula.
Zbor plăcut.

Ps. Vezi să nu te arunci de pe o clădire foarte înaltă, s-ar putea să rămâi fără combustibil şi mno. Preventiv, ia-ţi un ghiozdan plin de usturoi.

| Leahu_Marko_1977 explică (pentru Doub):

BA eu nu vreau sa fiu dracula vreau doar sa zbor!

5 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Si eu vreaaau.

| UtilizatorTPU2015 a răspuns:

Practica magia neagra. Iar de zburat poti zbura cu avionul. happy