| muffy1 a întrebat:

Vizionati asta si spuneti orice parere sau sentiment care v-a fost creat: http://www.youtube.com/watch?v=wupToqz1e2g&feature=relat ed

5 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Sa omor un tantar.

| RelaţiiCuClienţii a răspuns:

Fac pişu.

| chelstone a răspuns:

Acest filmulet ti-a demonstrat ca nu contezi, esti mic spre 0 intr-un infinit, cu sau fara noi, universul nu poate fi influentat, nu de noi...

| moonY a răspuns:

mi-e foame. vreau sushi

| Hăgiul a răspuns:

Vreau in primul rand sa-ti multumesc pentru ca ni l-ai adus si noua la cunostiinta. Oamenii incep sa observe ca violenta nu-si mai are rostul, trezindu-se. Imaginea aia a fost facuta de telescopul hubble si de atunci a dat de bataie oamenilor de stiinta, s-au facut mii de demonstratii ca planeta Pamant are un loc atat de unic in univers, am mai vazut un documentar tot legat despre acea poza in care un matematician calcula posibilitatiile ca alta planeta sa fie la fel de perfect inclinata ca a noastra, luna sa aiba o distanta atat de perfecta de pamant incat sa-i asigure o rotire moderata samd.
Pe mine chiar m-a emotionat pentru ca este inca un pas spre constientizarea nimicurilor pe care le facem in fiecare zi si astfel le putem modifica.
Contrar parerii lui "chelstone", dat fiind faptul ca planeta noastra era singura care lumina in miliardul ala, sunt sigur ca Dumnezeu are planuri speciale cu noi.