| alexcyrus a întrebat:

1.stiti cumva un program prin care poti juca jocuri ps pe pc?
2.jocurile de pe ps1 merg pe ps2 si ps3; sun originale

2 răspunsuri:
| Sill a răspuns:

1.da.acele programe se numesc emulatoare si sunt singurele ce pot fac un joc pe ps sa fie jucat pe pc, DAR atentie in proportie de 99. 8% din jocuri nu merg.
2.nu ele sunt facute intr-un alt format fata de cele de pe ps2 sau ps 3

Sill

Viva la revlution

| dany7 a răspuns:

1.programul cu care poti juca jocuri de ps pe pc este pcsx2 eu pe asta il folosesc download link: http://pcsx2.net/downloads.php.
2.nu stiu nu am nici ps1 nici ps2 nici ps3